Почетна тагови Ди-Роус

таг: Ди-Роус

NBA-На денешен ден Дерик Роус “полета” во Феникс (ВИДЕО)

Дерик Роус има посебно место во срцата на кошаркарсите фанатици. Неговата специфична приказна го прави еден од најомилените кошаркари на денешницата. На овој датум (пред...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО