Почетна тагови ди канио

таг: ди канио

Ди Канио: Икарди можеше само во ПСЖ, таму е природниот дом...

„Сапуницата“ со иднината на Мауро Икарди заврши пред самиот крај на летниот трансфер период, но неговиот премин во ПСЖ сè уште е активен кај фудбалската јавност. Голем број на...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО