Почетна тагови детска крв

таг: детска крв

МЕЛ ГИБСОН: ХОЛИВУД Е ПОЛН СО ПАРАЗИТИ КОИ СЕ ГОСТУВААТ СО...

Актерот Мел Гибсон беше ставен во црната листа поради изјавата дека „Холивуд е полн со паразити кои се хранат со крв на децата“. Таа...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО