Почетна тагови дете

таг: дете

Заразеното дете со ковид-19 е од оваа градинка во Општина Центар

Прв случај на дете заразено со КОВИД-19 е забележан во скопска градинка, потврдија за МИА од Министерството за труд и социјална политика. Според информациите од...

Дете со аутизам малтретирано во парк пред очите на родителите: Таа...

Родител на дете со аутизам сподели статус на фејсбук за случка со неговата ќерка во парк. Таа буквално била малтретирана од децата кои биле...

Фотографија од дете која му го скрши срцето на светот: Мајка...

Новата училишна година започна, но никако не потсетува на ниеден досегашен септември. Поради пандемијата на коронавирусот децата речиси во цел свет наставата ја следат онлајн,...

БРУТАЛНО ВИДЕО ШТО ХРВАТСКА ЈА КРЕНА НА НОЗЕ: Тинејџери злоставуваат врсник...

Хрватска e запрепастена од видеото кое се прошири на социјалните мрежи утринава на кое се гледа ужасно насилство.Имено, сплитската полиција бара тинејџери кои физички...

Млада мајка предизвикала бес со објавата, сите ја осудуваат: „Тоа што...

Една мајка неодамна предизвикала вистинска бура од реакции на социјалните мрежи, кога признала дека има интимни односи со сопругот додека нивниот син е во...

Вознемерувачко видео: Родители си го заборавиле детето на плажа во Грција,...

Траектот „Саламинамахос“, кој сообраќал на редовна линија меѓу местата Рио и Антирио, ja запрел пловидбата кога капетанот го забележал детето во водите на Јонското...

Еве го детето кое плачеше за украдените капини

По текстот во босански „Аваз“ и разговорот со Селмир Шљивиќ, кој му помогнал на расплаканиот Зухдија Алиќ, бидејќи непознати мажи му ги украле капините кој ги...

Вики Миљковиќ и сопругот доживеале вистинска драма кога нивниот седумгодишен син...

Фолк пејачката и нејзиниот сопруг Драган Ташковиќ преживеаја вистинска драма кога нивниот тогашен седумгодишен син се разбудил парализиран едно утро. Пејачката Вики Миљковиќ и член...

Прво па машко за Стојанче Стоилов и сопругата Деница (фото)

Наследникот на еден од нашите најдобри ракометари, Стојанче Стоилов и на неговата неодамна венчана сопруга Деница, пристигна. Убавата вест за приновата кај Столов ја сподели...

Се породи познатата актерката Јелена Јованова или позната по името Јелeна...

Популарната актерка Јелена Јованова стана мајка. Таа роди син, а се породи во болница во Загреб околу 14 часот. Мајката и бебето се добро....
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО