Почетна тагови демиенлилард

таг: демиенлилард

NBA со Димитар Младеновски-Богата кошаркарска вечер (ВИДЕО)

Уште една интересна NBA вечер со богата кошаркарска програма од 10 одиграни натпревари. Портланд Треил Блејзерс веднаш се рехабилитира по поразот од Милвоки, само еден...

NBA со Димитар Младеновски-Јута руши рекорди (ВИДЕО)

Тимот на Јута Џез продолжува да реди победи и да руши рекорди. Синоќешниот триумф над Чикаго (113-106) е рекорден 21 по ред на домашен...

NBA со Димитар Младеновски-Јокич и Дончич повторно доминантни (ВИДЕО)

Од синоќешната NBA програма сочинета од 10 натпревари, издвојуваме два кој беа најинтересни.Никола Јокич уште еднаш ја покажа својата кошаркарска раскошност. Одигра одличен натпревар...

NBA колумна на Димитар Млденовски-Шоу на Демиен Лилард (ВИДЕО)

Од синоќешната NBA програма, која броеше 7 мечеви, го издвојува дуелот во "Мода центарот" во Орегон помеѓу Портланд и Њу Орлеанс.Демиен Лилард синоќа приреди...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО