Почетна тагови деца

таг: деца

Нова шлаканица од Шведска за корона паничарите – децата нема да...

Шведската влада нема да ја препорачува вакцината против коронавирусот на младите од 18 години. Децата вирусот го пренесуваат на ограничен начин така што вакцината не...

Новите истражувања дојдоа до шокирачки резултати: Дали се децата супер-носители на...

Резултатите од студијата спроведена во Шпанија покажаа дека едно дете има шест пати помала веројатност да го пренесе коронавирусот на другите во споредба со...

Родители ќе им мерат температура на децата пред да одат на...

Протоколите за заштита од ширење на ковид-19 за настава со физичко присуство во основните и средни училишта треба навистина да помогнат во постигнување на...

Јелена Карлеуша пресече: Еве која од ќерките ѝ е миленичка?

Пред неколку дена една од најпознатите српски пејачки Јелена Карлеуша го прослави својот 42 - ри роденден. По тој повод направи забава како што...

ФОТОГРАФИЈАТА КРИЕЛА ТАЈНА: Дури после 20 години, открија нешто кое се...

Во 1994 година, мајката го фотографирала својот син Ник Вилис на плажа во Велика Британија, кој во тоа време имал шест години. Била сосема обична...

Легенардниот водител Лери Кинг ги изгуби своите деца во рок од...

Легендардниот телевизиски и радио водител, Лери Кинг моментално се соочува со најтешкиот период во неговиот живот. Ѕвездата за жал, ги изгуби неговите 2 деца,...

Миа Костова за онлајн наставата: „Навистина, не ду*ите ли со школово...

Пандемијата со коронавирусот која го зафaти целиот свет,  не само што ни стави кочница на секојдневните обврски, нормалниот живот, туку и наметна и една...

Тања Савиќ реши да открие се: Ми ги однесе сите пари,...

пред неколку дена Тања Савиќ сподели фотографија од своите деца и откри дека веќе еден месец, не и даваат да си ги слушне дечињата: „Мојата...

Мајка со 3 деца позитивни на коронавирус вратени од скопскиот аеродром...

Мајка со 3 деца кои биле тестирани на приватна клиника и нивните резултати биле позитивни на коронавирус, не ги послушале мерките за задолжителна самоизолација...

Анџелина Џоли по четири години од разводот со Бред Пит проговори...

Анџелина Џоли и Бред Пит се разделија пред скоро четири години, но нивниот развод е сè уште една од главните теми во Холивуд. Сепак,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО