Почетна тагови Деарон Фокс

таг: Деарон Фокс

NBA-“Кралевите” со нов подвиг (ВИДЕО)

Сакраменто Кингс гостуваше на Мемфис Гризлис, во обид да направи нешто кое се нема случено цели 14 години. Одличната игра во нападот константо го зголемуваше...

NBA-Поентерска експлозија во Сакраменто (ВИДЕО)

Едно од најпријатните изненадувања сезонава е тимот на Сакраменто Кингс. Синоќа, тимот од Калифорнија го пречека тимот во Бруклин Нетс, на меч во кој приредија...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО