Почетна тагови црвенп црни

таг: црвенп црни

Милан на чекор до шампионскиот пехар (ВИДЕО)

АЦ Милан е на чекот до скудетото. На преполниот “Сан Сиро” на кој се бараше карта повеќе, “росонерите” го совладаа големиот должник Аталната со 2:0....
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО