Почетна тагови Богданович

таг: Богданович

NBA со Димитар Младеновски-Богданович со животна партија (ВИДЕО)

Фантастична вечер на Бојан Богданович. Јута славеше над Денвер со 127-120, во меч на кој хрватскиот репрезентативец уфрли 48 поени.Богданович имаше одличен процент на...

NBA со Димитар Младеновски-Застрашувачки “јастребски” напад (ВИДЕО)

Во најголемото изненадување од синоќешните натпревари, го издвојуваме дуелот во "Стејт фарм" арената помеѓу Атланта и гостите од Феникс. "Сонцата" на мечот влегоа како...

NBA со Димитар Младеновски-Историска победа на Јута (ВИДЕО)

Јута Џез одигра неверојатен меч. Во дуелот против Сакраменто Кингс тимот постигна 154 поени - најмногу во историската франшиза. На гости во "Голден уан центар",...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
19.8 ° C
20.1 °
19.8 °
88 %
0.5kmh
0 %
Thu
40 °
Fri
39 °
Sat
38 °
Sun
35 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО