Почетна тагови антониа гиговска

таг: антониа гиговска

Ни родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска драстично го промени...

Со оглед дека полека ја испраќаме зимата, промените во овој период од годината се неизбежни. Младата пејачка, Антониа Гиговска, вчеравечер буквално ја шокира македонската јавност,...

Не престанува да ја интригира јавноста: Антониа Гиговска ги распамети фановите...

Македонската млада пејачка, Антониа Гиговска, постојано ја интригира јавноста со своите необични и уникатни изданија. Овој пат ја промени бојата на косата - сега е...

Антониа Гиговска направи драстична промена, а првиот коментар го доби од...

Младата пејачка учествуваше во регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички – алл старс“ каде што со својот глас остави убав впечаток, а од жирито често...

Откако ја обвинија дека го позајмила гласот за Луна Џогани, се...

Победничката на „Задруга 2“, Луна Џогани по завршувањето на реалното шоу одлучи да се посвети на музичка кариера. Имено, таа пред некое време беше во...

Луна Џогани јавно и поласка на Антониа Гиговска: „Цел ден, браво“...

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска учествуваше во регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички – алл старс“. На сцената на „Пинк“ таа уште еднаш го покажа својот...

Антониа Гиговска во Скопје се запозна со Луна Џогани, па откри...

Антониа Гиговска оваа година само реди успеси на професионален план. Имено, таа беше дел од регионалното музичкко „Пинкови ѕвездички – all stars“ каде што го...

Антониа Гиговска првпат пред камери се појави со момчето, па откри...

Јованов од „Либеро бенд“. Антониа неодамна пред камерите на „Бекстејџ“ потврди дека е заедно со Иван. Деновиве Гиговска беше гостинка во емисијата „Живот со стил“ кај...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
74 %
2.1kmh
0 %
Fri
21 °
Sat
19 °
Sun
19 °
Mon
19 °
Tue
19 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО