Станија повтоено провоцира: Танга костим врежан во интимата и гради на изволте

456

Старлетата и ријалити учесничка Станија Добројевиќ никого не остави рамнодушен на новата доза провокативни фотографии.

Таа носи танга костим за капење од оние по последна мода само за похрабрите, а градите и испаднаа речиси целосно од необичното деколте, па костимот за капење и им го помати умот на милион нејзини следбеници на Инстаграм.

View this post on Instagram

Rock Holly 🌟

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Сепак, тоа не и беше доволно, па ги втурна градите во фокусот за да не мора да зумираат.

Нејзините брадавици се оцртуваа, а сите им се чинеше дека ќе испаднат во секој момент.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Станија доби бројни комплименти за нејзиниот изглед, но имаше и такви кои коментираа дека сепак претерува покажувајќи го своето тело.

Голотијата е секојдневие за Станија, па чудно е кога објавува фотографии кога е облечена, што се навистина реткост.