Ова лето нема луксузна вила во Грција – Марјана Станојковска се „брчка“ во базен и се фотка по цел ден

345

Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да се прилагоди на условите.

Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е во врска со поранешниот кошаркар Петар Наумовски, ова лето таа ќе мора да се задоволи и со базен.

 

Таа веќе некое време на своите социјални мрежи споделува фотографии на кои позира во најразлични бикини, а денеска атрактивната водителка објави и видео како се „брчка“ на луксузнот базен.

Погледнете: