Марија Шерифовиќ откри во чија прегратка се чувствува најсигурно!

166

Марија Шерифовиќ малку работи, малку одмара. Пејачката во моментот се наоѓа на турнеја во Канада и Америка, но се труди да ги склопи работата и задоволството, а тоа што и се случува преку океанот, го споделува со своите фанови на социјалните мрежи.

Таа на својот профил постави кратко видео во кое се гледа како гушка панда.

Оскарот за најдобрата Инстаграм приказна доаѓа кај мене, напиша пејачката во описот на видеото.