ВИДЕО: Сјае луксузната вила на Дедиње – Јелена Карлеуша покажа како го украси својот нов дом

390

Јелена Карлеуша се пресели во вила на Дедиње, а сега покажа како ја украсила за новогодишните празници.

Пејачката прилично се потрудила околу декорацијата, па така целата куќа ја украсила со сијалички.

Напред има фигури од снешко и елен, кои исто така сјаат, а нема сомнение дека секој што ќе помине покрај нејзиниот дом ќе се воодушеви.