Македонска пејачка Барбара Поповиќ ги запали социјалните мрежи во црно минијатурно бикини

251

Пејачката Барбара Поповиќ по одличните дует изведби со Александар Тарабунов во макфестовската „Би те одбрал само тебе“ или верзиите на латино преработките на старите хитови на Роберт Билбилов: „Избриши ги ти солзите“ и „Сега јас сум на ред“,кои често се вртат на телевија, стана препознатлива во јавноста.

Атрактивната црнокоса убавица вчеравечер во друштво на пријателите го славеше својот роденден, па Инстаграм беше преполн со објави од честитки за славеничката.

Летово на кое му се бројат последните денови се изнагледавме фотографии во бикини, а овие на младата Барбара се како шлаг за крајот.

Згодната пејачка на својот профил на Инсатграм објави неколку фотографии на кои позира во мини црно бикини кое ја истакна нејзината става, а облините дојдоа во преден план.

Објавите на секси Барбара добија стотици лајкови и коментари дека е вистински „оган“.

Инаку, на почетокот на коронапандемијата, Барпара Поповиќ ја објави својата песна „Мирисаш“, а веруваме дека наскоро ќе слушнеме  уште нешто ново од неа.