МАЈКА СИ ГИ ТЕПАЛА МАЛОЛЕТНИТЕ СИНОВИ – ја пријавил сопругот кој се разведува од неа!

627

На 31.03.2024 во 09.00 часот во СВР Скопје, 58-годишен маж од Скопје пријавил дека на 30.03.2024 околу 17.00 часот неговите малолетни синови физички биле нападнати од нивната мајка Н.А.(44), со која тој е во бракоразводна парница.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.