Карлеуша вулгарно се сончаше во својот двор

103

Пејачката Јелена Карлеуша овие денови изгледа попровокативно од било кога, а сега покажа дека летото за неа не е завршено.

Имено, откако се врати од Париз каде го славеше роденденот на нејзините ќерки, таа го искорости сончевото време и таканареченото продолжено „циганско лето“, па покажа дека изгледа подобро од било кога со најновите фотографии што ги објави на својот профил на Инстаграм.

Во согласност со новата фризура, долгите розови суканици, таа изчлезе да се сонча во дворот само во минијатурно розово бикини и покажа изглед од милион долари.

Легната на софата со душек, на плочникот покрај тревникот меѓу цвеќињата, белградската скандал дама ги впиваше последните сончеви зраци, само со едно крпче преку брадавиците и интимата.