Јелена Карлеуша на 42 години доминира во смели бикини изданија на плажа во Турција (фото)

108

„Маж ми барем еднаш дневно ми пишува дека НЕ ме сака. Непоправлив романтичар“, се пошегува Карлеуша и објави низа разголени фотографии на својот Инстаграм профил со повеќе од 2 милиони следбеници.

По прославата на нејзиниот 42-ри роденден во нејзината вила, Јелена Карлеуша со двете ќерки отпатува на одмор во Турција.

View this post on Instagram

Bday 🎉🎂 (more pics soon)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа секој ден позира со нов смел костим за капење на плажа и објавува фотографии на Инстаграм.

На Инстаграм стори се пошегува на своја сметка: „Маж ми барем еднаш дневно ми пишува дека НЕ ме сака. Непоправлив романтичар“.

jelena-karleusha-na-42-godini-dominira-vo-smeli-bikini-izdanija-na-plazha-vo-turcija-foto-02.jpg

Фотки од нејзиниот одмор во Турција:

View this post on Instagram

☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Cutie pie 🥰

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

😏🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Günaydın 🇹🇷Good morning ☀️ 🌊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

People will talk… let them talk… 🦁

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on