Ја снимале најзгодната Албанка додека се пресоблекува во приватен авион

584

Атрактивната девојка уште еднаш успеала да ги воодушеви своите фанови и да направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Најзгодната албанска пејачка и веројатно најсекси Албанка, Рита Ора, заминала во Милано за да присуствува на неколку ревии на овогодишниот “Fashion Week”. 

Убавата Рита, како и обично, патувала со приватен авион, кој повеќе личи на гардеробер отколку на авион.

Во текот на патувањето се подготвувала за ревијата, а во авионот нејзиниот тим се погрижил и за фризурата и за шминката.

Но, некој од соработниците или пријателите, ја снимал Рита додека била во долна облека…

… и тоа во повеќе пози.