Гледајте ја во очи ако можете: Деколтето на Каролина Гочева ги собра сите погледи (фото)

608

Кога станува збор за вокал, добра песна, кариера, концерти и хитови, тука сигурно припаѓа и Каролина Гочева.

Македонското девојче со успешна кариера зад себе, не само што може да се пофали со своите музички таленти, туку со чувство за стил и мода.

Освен што пее, Гочева стана и застапник на некои брендови, па често може да ја видиме како прави фотсесии рекламирајќи некој моден бренд.

Секогаш елегантна, атрактвина, сексипилна, Каролина знае да се намесети пред објективот на камерата.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/КАРОЛИНАГОЧЕВА

Меѓутоа, многу ретко може да ја видиме во провокативно издание каде ги истакнува своие атрибути.

Изминатиот период Каролина уживаше на Охридското крајбрежје од каде што сподели фотографија, а во комбиницијата со Охридското езеро, фотографијата наликува на разгледница.

ФОТО: ПРИНТСРКИН/ИНСТАГРАМ

Каролина настапи на настапот на Дуке Бојаџиев, а во кратките приказни на „Инста стори“ осамна порака од фотографија од раскошна разгледница од деколтето на Каролина Гочева.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/КАРОЛИНАГОЧЕВА

Иако пејачката изгледа модерна и елегатно, нејзиното деколте ги собра сите погледи.