(ФОТО) Стил на денот: Натали Грубовиќ во кожена јакна во бојата на сезоната

165

Познатата манекенка и некогашна бинго-девојка Наталија Грубовиќ се појави на модната недела во Србија во одлична минималистичка црна комбинација. Изгледот го надополни со кожена јакна во бојата на сезоната.