Емили Ратајковски сосема оправдано го носи епитетот најжешка жена во светот! – Еве и доказ

312

Популарната манекенка и еден од најпознатите светски топ модели Емили Ратајковски, почитувајќи ги мерките на претпазливост од коронавирусот и самата е во изолација, каде позираше за своите фанови на Инстаграм во повеќе од предизвикувачка поза.

Емили, без никој да ја предизвика, сподели разголена фотографија на која покажа покажа нешто, по кое другите сонуваат: Како изгледа моќна, згодна, секси и гола жена… зад завесата!

Како ви се допаѓа ова нејзино издание?