Почетна Забава Елизабет Харли позираше топлес на снег (фото)

Елизабет Харли позираше топлес на снег (фото)

72

Актерката и моделот Елизабет Харли позираше топлес на снегот.

На фотографијата која ја објави на својот Инстаграм, Елизабет носи само капут и долен дел од костим за капење.

55 годишната Британка се покри со капут, а на себе имаше само долен дел од новата колекција на нејзиното бикини.

За фотографијата доби бројни комплименти, но не помина и без негативни реакции.