Почетна Забава За Сораја не важат правилата на Инстаграм: Наместо да и биде избришана...

За Сораја не важат правилата на Инстаграм: Наместо да и биде избришана фотографијата, сите ја гледаа само на едно место по туширањето

141
Queen Letizia of Spain attends Meeting of the Council of the Royal Board on Disability and delivery of the 'Queen Letizia 2019 Awards' at Corral de Comedias Theater on July 9, 2019 in Almagro, Spain., Image: 456179411, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Abaca Press

Српската старлета Сораја Вучелиќ повторно успеа да направи метеж на социјалните мрежи поради своите разголени фотографии.

Овој пат Сораја објави фотографии по туширање, на која е облечена во проѕирна ноќница со тантела.