Анѓела – Вештица „пиштол гола“ со важна порака до своите фанови

309

Анѓела Митковски позната под прекарот „Вештица“, старлета, стриптизета, поранешна порно актерка и фото модел која има македонско потекло од Крива Паланка, не престанува да изненадува со  провокативните фото изданија на својот Инстаграм.

Таа има над половина милион следбеници на својот профил на оваа социјална мрежа.

Овој пат Анѓела се сликала во сауна потполно гола, само во чизми на кои беа нацртани пари и при тоа ги покани своите следбеници на дружба без ограничувања на „Самофинс“, социјална мрежа на која исто така има објави во живо.


„Onlyfans“ е апликација каде што треба да платите за да гледате слики и видеа од одреден корисник, со таа разлика што оваа апликација, за разлика од Instagram, нема никакви ограничувања, па на неа најчесто можат да се видат експлицитни фотографии и клипови.


Анѓела долго време има отворено профил и е една од најуспешните корисници на истата, преку која и добро заработува.