Вики Миљковиќ се надмина себеси со фотографијата од огромните гради

635

Вики Миjковиќ (45) синоќа беше на отворање на еден локал, не грижејќи се премногу за мерките пропишани поради пандемијата на корона вирусот и повеќе од 1.300 заразени лица на ден во Србија.

Таа се појави во црно сако, со деколте истакнато како никогаш порано.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ЈАНА ВИП 2011

Вики беше фотографирана во провокативно издание од кое според српските медиуми ја симна од троноот колешката Јана Тодоровиќ која важеше за пејачка со најнадарена предницата.

Вики често знае да изненади со вакви провокативни стајлинзи, но овој пат се надмина кога е деколтето во прашање.