(Видео) Жежок танц на девојка, среде раскрсница во Скопје

1051

Жежок танц на девојка, среде раскирсница во Скопје

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница среде Скопје и мешаше со задникот, објави „Репортер“.

Возачите кои беа зад нејзиното возило веднаш го снимија „врелиот“ танц. Видеото од нејзиното секси играње се споделува и на социјалните мрежи. Погледнете: