Ужива на тропските плажи: Кендал Џенер го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

118

Кендал Џенер поминува прекрасни моменти на плажа на тропски остров, каде што нејзината сестра, Ким Кардашијан, го прослави 40. роденден.

Кендал ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографии во тиркизно секси бикини, кое совршено го истакна телото на 24-годишната манекенка.