УРНЕБЕСНО ВО СОБЛЕКУВАЛНАТА НА НАПОЛИ: ЕЛМАС ПЕЕ, МЕРТЕНС ИГРА НА „НИЈЕ МЕНЕ ДУШО УБИЛО“!

143

Урнебесно беше во соблекувалната на Наполи по мечот со Интер на „Џузепе Меаца“.

Во еден момент Елмас ја пушти песната „Није мене душо убило“, а на тоа играше Дрис Мертенс.

Видеото е урнебесно, погледнете го: