Теа Таировиќ во танга бикини има задник како сочна праска (фото)

439

Пејачката Теа Таировиќ откако зачекори на сцената на „Гранд“ продукција како дел од „Ѕвездите на Гранд“, се смета за една од најатрактивните женски пејачки во Србија, а нејзиниот задник честопати ги добива епитетите за најдобар.

Пејачката се расоблече во костим за капење, ја покажа својата позадина и ги фрли мажите во транс со своето секси тело.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ТЕА ТАИРОВИЌ

Ова беше проследено со лавина на лајкови и коментари на социјалните мрежи.

– Ми се допаѓаат луѓето што озборуваат зад грб… Токму таму припаѓаат… Зад мојот грб – порача атрактивната пејачка со фотографија.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ТЕА ТАИРОВИЌ

„Убав задник“, Совршена си“, „Убава“ – беа само неколку од многуте коментари на Инстаграм, а повеќето се однесуваа на нејзината бујна задница.