Почетна тагови Зијек

таг: Зијек

Мароканскиот “волшебник” пристигнува на Сан Сиро.

Хаким Зијек набрзо може да стане нов играч на Италијанскиот шампион, Милан. Според информациите кој ги пренесува "Калчомеркато", Мароканецот стапил во контакт со Паоло Малдини...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО