Почетна тагови жена

таг: жена

Снимка од аеродром која го обиколи светот: Поради тоа што го...

Пилотот повикал брза помош, полиција и гранична полиција, а аеродромот Бориспољ го потврдил инцидентот. Видео снимката од аеродромот во Киев ја шокирала јавноста и авиокомпанијата која што...

Сопругата на поранешниот играч на Динамо, ја покажа фантастичната фигура на...

Матеа Ибањез на својот профил на Инстаграм го покажала беспрекорното тело во шарено бикини. Сопругата на поранешниот играч на Динамо, Луис Ибањез, атрактивната економистка Матеа...

Девојка се удави во реката Вардар, се бара човекот кој скокнал...

Телото на девојката која што вчеравечер се удавила во водите на реката Вардар во Гостивар е пронајдено утринава во околу 3 часот. Според неофицијални информации...

ФОТОГРАФИЈАТА КРИЕЛА ТАЈНА: Дури после 20 години, открија нешто кое се...

Во 1994 година, мајката го фотографирала својот син Ник Вилис на плажа во Велика Британија, кој во тоа време имал шест години. Била сосема обична...

Во Јапонија мажот и жената не спијат во ист кревет: Имаат...

Без оглед колку е мал нивниот дом, како и другите различни навики, сопружниците во Јапонија најчесто одбираат да спијат барем во одделни кревети, ако...

Мајка ми е крива за сè – сакам да му се...

Од мојата четиринаесетта година, па се до завршувањето на пубертетот, со мојата мајка бевме на “ратна нога”. Што и да кажеше, ме нервираше и признавам,...

Шокантна снимка: Постара жена намерно се искашла во лице на бебе...

Бизарна ситуација се случила во една продавница во Сан Хозе, во американската држава Калифорнија, а целата ситуација е снимена на надзорните камери. На снимката се...

Требаше жена да ми биде, но на ноќните смени на клиника...

Со мојата несудена сопруга потекнувавме од мал град. И двајцата на студии дојдовме во за нас големото Скопје. Целите студии ние излегувавме и се...

Со жена да не се закачиш – ја изневерил, ја донел...

Нашиот народ вели, со жена да не се „закачиш“. Жена што може да ти напраи, никој не може. Разводите се тешки и многу емоционални....

На сопругата ѝ ставил жолчка во устата додека спиела – снимката...

Видеото од маж кој ја буди сопругата така што ѝ става жолчка во уста, повторно стана вирално, откако вчера беше објавено на страницата „Klikpland“. Видеото...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
Fri
16 °
Sat
10 °
Sun
11 °
Mon
13 °
Tue
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО