Почетна тагови Жан Ван Ландегем

таг: Жан Ван Ландегем

И со пица се претера: 10 години му доставуваат пици пред...

Пензионер од Белгија вели дека добива мистериозни пици што никогаш не ги нарачал – речиси десет години. И покрај тоа што на почетокот можело...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО