Почетна тагови загреб

таг: загреб

СЕИЗМОЛОЗИТЕ ГО ЗАПАЛИЛЕ АЛАРМОТ ВО ХРВАТСКА! Се подготвува катастрофа – Ќе...

Во Загреб сношти и утрово забележани се послаби земјотреси а многу жители на градот се во страв од нови потреси. Разорен земјотрес кој во март...

Хрватите го препознаваат квалитетот: Загреб си купи ракометар од Струга

Младинскиот репрезентативен ракометар од РК Струга, Ненад Костески, прелета во трансфер директно до РК Загреб. Очигледно дека залагањето и неговиот придонес во дресот на Струга...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО