Почетна тагови забивање

таг: забивање

NBA-Натпреварот во забивање не ги оправда очекувањата (ВИДЕО)

Синоќа се одржа долгоочекуваниот натпревар во забивање на All-Star викендот во Кливленд. Најатрактивниот дел од саботната вечер воопшто не ги оправда очекувањата. Натпреварот доби многу...

NBA-Познати учесниците на најатрактивно натпреварување

Познати се учесниците на натпреварот во забивање на овогодинешниот All-Star викенд, кој ќе се одржи на 19-ти февруари во Кливленд. Ланскиот шампион, Енферни Сајмонс од...

Дибиров забива како НБА играч! (ВИДЕО)

Ракометарот на Вардар, Тимур Дибиров очигледно не е само крило од светска класа, туку и добар кошаркар. Русинот ги демонстрираше своите способности и со...

Едно од најдобрите забивања на сите времиња кое сите го забораваат...

Во текот на годините сме биле сведоци на фантастични забивања и акробатски потези речиси секоја вечер. Убавината која ја носи оваа игра во секој...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО