Почетна тагови владимир ивановиќ

таг: владимир ивановиќ

Јовановиќ жестоко кон власта: Тоа што сакате да ја продадете Пошта...

Професорот Бранимир Јовановиќ вечерва преку Фесјбук реагираше на намерата на Владата да ја приватизира Македонска пошта. -Тоа што сакате да ја продадете Пошта само покажува...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
13.8 ° C
15.1 °
13.8 °
94 %
0kmh
40 %
Mon
33 °
Tue
25 °
Wed
21 °
Thu
18 °
Fri
24 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО