Почетна тагови туристка

таг: туристка

Исповед на српска туристка: Не избркаа од Грција како да сме...

Утрово ја пренесовме информацијата дека завчера, четири автобуси со туристи од Србија тргнале од грчкото летувалиште Евија. По направените тестирања било утврдено дека патниците...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО