Почетна тагови трејјанг

таг: трејјанг

NBA колумна на Димитар Младеновски-Враќањето на “жешките” (ВИДЕО)

Тимот на Мајами Хит продолжуваат со одличните партии по лошиот старт на првенството. Синоќа на домашен терен ја совладаа Атланта (со 109:99) и ја...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Бруклин со перфектна турнеја на Западот

Бруклин Нетс со победа над Лос Анџелес Клиперс ја заокружија успешната турнеја по Западната конференција. "Мрежичките", без Кевин Дурент, славеа над "Клиперси" со 112:108....
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
light intensity drizzle
5 ° C
5 °
5 °
93 %
1.5kmh
90 %
Sat
8 °
Sun
12 °
Mon
14 °
Tue
14 °
Wed
17 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО