Почетна тагови Торнике Шенгелија

таг: Торнике Шенгелија

Виртус Болоња прави сериозно силен тим

По освојувањето на Еврокупот, тимот на Виртус Болоња обезбеди место во Евролигата за следната сезона по 14 годишна пауза. Италијанскиот гигант за следното првенство ќе...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО