Почетна тагови топалоски

таг: топалоски

Топалоски: Со кундак од пиштол ме нападна советникот Нефи Усеини,пред мојот...

„Ме нападна Нефи Усеини, квази криминалецот кој го опостуши цел град. Инцидентот настана поради Зоре Темелковски пишува Охрид 1. Јас правам куќа за четири деца,...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО