На Цеца Ражнатовиќ и е преку глава од лаги и измислици: „Срам да ви е!“

125

Српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ не може да молчи и игнорира кога во медиумите се пишуваат како што вели таа измислици за неа и нејзиното семејство.

Презимето Ражнатовиќ постојано е на насловните страници од српските таблоиди, а Цеца се почесто реагира дека се пишуваат измислици.

Овој пат на насловна се најде нејзината снаа Богдана, за која се пишува дека плачела секој ден откако стана мајка, бидејќи Вељко ја оставил сама да се грижи за детето.

Цеца на својот Инстаграм го сподели ова и напиша:

„Лага, срамота“, не сакајќи дополнително да разложува за содржината од изведениот наслов.