Почетна тагови Ти-Џеј Шортс

таг: Ти-Џеј Шортс

Македонскиот репрезентативец прогласен за “МVP” во кошаркарската лига на шампионите (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец, Ти-Џеј Шортс ја доби престижната награда за најкорисен играч во "Лигата на шампионите". Оваа награда, Шортс ја доби на специјална церемонија. Најдобрите 4...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО