Почетна тагови Сузана Јовановиќ

таг: Сузана Јовановиќ

Разлика како небо и земја: Вака некогаш изгледаше сопругата на Саша...

Пејачката Сузана Јовановиќ е 19 години во брак со директорот на „Гранд Продукција“, Саша Поповиќ, но ретко кој се сеќава како пејачката изгледаше на...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО