Почетна тагови суперкомпјутер

таг: суперкомпјутер

Суперкомпјутер пресмета кој е подобар играч – Роналдо или Меси?

Една од најголемите дебати во последните години во фудбалот се води околу прашањето кој е подобар – Роналдо или Меси. Сега добивме пресметка и...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО