Почетна тагови Стојан Ѓуроски

таг: Стојан Ѓуроски

Македонија ја декласира Полска (ВИДЕО)

Македонската кошаркарска репрезентација имаше еден од најдобрите мечеви во својата понива историја. На гостувањето во Полска, нашите момци ја...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО