Почетна тагови став

таг: став

Илија Димовски: Ниту една македонска државна институција не се произнесе за...

Фејсбук статус на Илија Димовски: Ниту една македонска државна институција не се произнесе (да поздрави, поддржи, коментира,...) за потпишаните документи во Вашингтон за прашањето на...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО