Почетна тагови статус

таг: статус

Крајно емотивно сведоштво на Ивица: Над него се префрлаат 15-тина медицински...

Статус на Македонка Икономова Давчева: Четиво поучно за оние кои велат Баба рога бил вирусот и лажен! Најпрво добиваш температура, два-три дена околу 37,5 степени,...

Мицкоски: Човечки е да се згреши, и не сум лицемер кој...

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се огласи на фејсбук околу вечерашниот настан и даде објаснување за истиот. Во услови кога имаме вистинска катастрофа од ширењето...

Мицкоски: Со криминал почнаа така и ќе завршат, нема закон кој...

Како криминално почнаа така и завршуваат. Да туркате закон за јавно обвинителство на седница пред полноќ; Да носите суштински закон за јавно обвинителство по скратена постапка; Да...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО