Почетна тагови швајцарец

таг: швајцарец

Македонец дојден од Швајцарија стана топ тема на социјалните мрежи: Погледнете...

На социјалните мрежи се појави видео, на кoе се гледа како во период кога надвор е пекол жешко, некој запалил ѓубре во својот двор...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО