Почетна тагови шорц

таг: шорц

(ВИДЕО) Девојкава прескокнуваше ограда па го запна шорцот и им го...

Интересна ситуација уловена од камерите на овие млади дечки… имено се работи за прескокнување ограда во некоја прилика… така што во еден момент шорцот...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО