Почетна тагови шампионски појаси

таг: шампионски појаси

Бокс корнер-Украинскиот “витез” ги одбрани појасите (ВИДЕО)

Рано утрово се случи долгоочекуваниот реванш за титулите во тешка категорија помеѓу актуелниот шампион, Александар Усик и поранешниот шампион Ентони Џошуа. По 11 месеци од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО